+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

ЗАХОДИ - ПОДАРУЄМО СВЯТО НА БЕРЕЗІ СИНЬОГО МОРЯ

Місце, де розташований ресторан Веранда, спочатку було облаштовано Графом Ланжероном відкритим для публіки. Тут влаштовувалися всілякі вечірні розваги і свята. Кілька десятиліть поспіль тут організовувалися найкращі в місті гуляння, на яких виступали кращі оркестри. І природно це було краще гастрономічне місце в Одесі.

Ресторан ВЕРАНДА шанує традиції і пропонує гостям весь спектр задоволень! Тут можна смачно поїсти всією сім'єю, відсвяткувати день народження, ювілей, весілля, провести конференцію.

Організація святкових заходів - справа клопітка. І абсолютно мають рацію ті, хто довіряє це фахівцям, а не покладають на плечі співробітників, родичів або ініціаторів свята. Для професіоналів ресторану «Веранда» придумати, спланувати, організувати і провести свято - не проблема, а творчий виклик, пригода і досвід.


Адже тут потрібно:


 • врахувати безліч деталей і нюансів;
 • дотримати баланс і передбачити несподівані обставини;
 • поєднати тематику і логіку події з оздобленням залу;
 • подбати про бездоганну логістики.

Крім того, знадобляться обладнання, обслуговуючий персонал, провідний і, зрозуміло, хороша кухня.


Персонал


Наш менеджер, який займається організацією заходів «під ключ», позбавить вас від клопоту і дозволить сповна насолодитися святом. Він обговорить з вами всі тонкощі святкового події, дасть корисні поради і погодить кожен нюанс - від формату свята і кількості гостей до харчової алергії улюбленої тітоньки. У процесі підготовки і в дні урочистостей йому надається весь необхідний персонал:

 • офіціанти, яких ви не помітите, але столи завжди будуть сповнені смакоти;
 •  ведучі розігріють і запалять, а якщо треба, заспівають і станцюють разом з гостями;
 • фотограф буде напоготові і зафіксує найяскравіші моменти;
 • техніки подбають, щоб мікрофон не фонів, світло не гасло, і ви не шукали серед гостей когось, хто розбирається у всіх цих кабелях і кнопках;
 • охорона - найменш помітний, але дуже необхідний штат, ввічниливих і неконфліктних керуючих порядком;
 • технічний персонал, бездоганність роботи якого теж залишиться за кадром.

 


Приміщення та обладнання


Ваше свято буде проходити в десяти кроках від моря, морський бриз, шум прибою і мальовничий захід (а може, і світанок) будуть повноправними учасниками урочистості. Наші дизайнери перепланують і задекорують зали та терасу ресторану в унісон вашої фантазії і в такт прийдешнього події. Ми приготуємо приміщення для різних потреб: усамітнитися і перевдягнутися, скласти речі і апаратуру. Обладнаємо фотозони, щоб ви могли зберегти чудові миті свята на довгі роки і поділитися ними в соцмережах.

Все необхідне для заходу обладнання ми надамо самостійно. Якщо його немає в наявності, знайдемо і доставимо.


Вам не доведеться думати, де роздобути:


 • аудіо- та відеоапаратуру;
 • додаткові меблі: пуфики, шезлонги;
 • предмети декору для залу і столів;
 • костюми.

Кухня


Перш, ніж домовлятися про проведення святкового заходу в готелі Skopeli, відвідайте наш ресторан «Веранда», пообідайте або повечеряйте біля самого моря на відомому одеському пляжі Ланжерон.

Меню Skopeli — це те, що краще смакувати, а не читати. Наш шеф-кухар готує страви європейської кухні та, звичайно ж, колоритну одеську смакоту на мангалі і в тандирі. У нас чудові страви зі свіжої риби і морепродуктів, надзвичайно смачне м'ясо, вишукані салати. Сомельє ресторану прикрасить меню свята напоями, що до переваги гостям.

Ми задіємо для заходу рівно стільки персоналу на кухні, скільки буде потрібно для гармонійного і непомітного обслуговування: страви будуть свіжими, смачними, красивими.


Оформлення замовлення


Чим раніше ви звернетеся до нас за допомогою, тим бездоганніше пройде захід. Ми починаємо підготовку до події не пізніше, ніж за два тижні, якщо мова йде про свято для 50 гостей. Якщо ви плануєте масштабний святковий прийом - весілля, ювілей, корпоратив, де буде велика кількість гостей, замовляти наші послуги краще за місяць.

Пишіть нам в розділі «Контакти» або телефонуйте: + 38 (073) 743 52 16.

Для узгодження деталей необхідно буде зустрітися з менеджером, під'їхавши за адресою: Пляж Ланжерон, 65.

Ми завжди готові подарувати вам яскраве свято, а клопоти взяти на себе.

Будемо раді допомогти прикрасити зал і провести Ваше свято!

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ СТОЛИК

Акції ресторану "Веранда"