+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

РОЗВАГИ В ОДЕСІ

Одеса є справжнім раєм для тих, хто шукає розваги та пригоди. Це місто ввібрав безліч забав та потех. Саме тут народився колоритний одеський гумор, відомий сьогодні всьому світу. Крім того, Одеса є ще й курортом, привабливим для туристів завдяки розвиненій інфраструктурі та розважальної індустрії. Щорічно тут проводяться різні фестивалі. Приміром, відомий Одеський міжнародний кінофестиваль, або відкритий фестиваль мистецтв, або фестиваль «Ліга сміху». Розваги, мабуть, пропонує кожна будівля в центрі міста, і навіть готелі в центрі Одеси. Це не дивно, адже саме тут розташована знаменита Дерибасівська вулиця, на якій багато цікавих закладів та вуличок. Увечері на ній можна почути ліричну музику, покататися в кареті, відчути всю історію вулиці.


Які нічні клуби є в Одесі?


Важливою частиною одеської індустрії залишаються розважальні нічні клуби, які насамперед приваблюють молодь. Якщо готелю Одеси біля моря працюють, в основному, вдень, то нічні клуби - це місце для тих, хто вважає себе совою і може собі дозволити слухати музику до ранку. Перші нічні клуби з'явилися в середини вісімдесятих, в тому числі один з найстаріших, під назвою «ВО» (тобто «Вечерняя Одесса»). При цьому працює він сьогодні вже не ввечері, а по ночах.

У середині дев'яностих з'явилися вже більш актуальні нічні клуби, такі, як: «Космос», «Чикаго» і т. Д. А справжнім епіцентром сьогоднішньої нічного життя в Одесі можна назвати клуб «Палладіум». Тут постійно проводяться зіркові концерти та різні феєричні шоу. Сюди можна просто зайти, щоб послухати музику і пісні, а можна танцювати до упаду.

І все ж навіть такий фантасмагоричний клуб, як «Палладіум», поступається сверхмодную і сучасному R'n'B-club - «МЕТЕО». Його двері відчинені для кожного, хто захоплюється стилем R'n'B. Є й клуби для цінителів рока і інших стилів музики. Влітку працюють одні клуби, а взимку - інші.


Де можна добре провести час вдень?


Більш спокійні і денні розваги можна знайти на піщаних одеських пляжах, таких, як «Дельфін» або «Чкаловський. Влітку тут не тільки загоряють, а й займаються спортом, сидять в ресторанчиках, кафе і т. Д. Можна влаштовувати тривалі прогулянки по набережній, на порту, в бульварах і парках. Багато хто з них заслуговують на увагу.

Для тих, хто обожнює культурні розваги, підійдуть театри Одеси чи навіть Одеська обласна філармонія. Музика філармонії відома завдяки талановитому виконанню, а зал тут надихає багатьох фотографів, художників та інших творчих людей. Мабуть, це один з найкрасивіших залів у всій Україні.

Культурні розваги пропонують також музеї Одеси. Навіть Потьомкінські сходи - це теж своєрідний музей, що знаходиться під відкритим небом. Прогулянки по історичним об'єктам Одеси вельми пізнавальні. Приїжджайте відпочивати і розважатися!