+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

ВУЛИЦЯ ДЕРИБАСІВСЬКА

У кожному місті є найголовніша вулиця. Вулиця, оспівана в піснях, якою пишаються жителі, про яку можна розповідати годинами. В Одесі - це головна вулиця міста - Дерибасівська.

Звичайно, вже сама назва відображає важливу історичну інформацію, що вона названа на честь засновника Одеси і першого градоначальника міста Хосе де Рібаса. Так, в різні часи вулиця була не раз перейменована, але з листопада 1941 року і до цього дня зберегла історичну назву.

Дерибасівська - пішохідна вулиця, вимощена бруківкою, привезеним свого часу з Італії. Не є великою, неширока, не має виходу до моря. Але саме її одесити вибрали найголовнішою вулицею міста.

На ній розташовуються численні кафе і ресторани, приголомшливої ??краси з архітектури будинку, тут можна зустріти друзів, поговорити про життя.

Поруч з Дерибасівською розташований міський сад, перший сад, заснований майже відразу після самого роду. Міський сад відомий своїми пам'ятниками:

  • левиці з левенятами,
  • знаменитим «стільцем» з твору Ільфа і Петрова,
  • пам'ятником Леоніду Утьосову,
  • пам'ятником пілотові Сергію Уточкіну.

Також в міському саду є приголомшлива крита альтанка, де у вихідні грає для одеситів і гостей міста духовий оркестр.

Від дизайн-готелю Одеси Skopeli до Дерибасівської прогулянковим кроком через паркову зону 25 хвилин всього. Але від відвідування цієї знаменитої і улюбленої одеситами вулиці у Вас залишаться найтепліші спогади!