+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

КІНОТЕАТРИ В ОДЕСІ

Одеса сама по собі є містом-кінотеатром, настільки вона неповторна. До того ж щороку в Одесі проводиться міжнародний кінофестиваль, що вже заслужив визнання серед світових кінозірок. Є цілі кінокомплекси, в яких існують зали IMAX на 387 місць, а таких в Україні налічується всього чотири: в Києві, у Львові і в Ялті. Тепер і в Одесі. Інші кінотеатри показують 3D-фільми, і в багатьох 3D-зали теж великі, наприклад, на 327 місць. Вивчаючи перед поїздкою готелі г. Одесса, варто заодно дізнатися заздалегідь про те, чи йде в місті якесь захід, пов'язаний з кіно, розклад кіносеансів і т. Д. Зрозуміло, для туриста в кінотеатр можна сходити і в будь-якому іншому місті, в тому числі в рідному. Однак одеські кінотеатри дарують особливу атмосферу, неповторну та несхожу ні на яку іншу. Адже це досить-таки приємно: піти ввечері з пляжу біля Чорного моря в кінотеатр, а звідти вийти і потрапити на Дерибасівську вулицю ... або зняти номер в готелі, відвідати екскурсію, подивитися на визначні пам'ятки, а потім кіно.

Планета Кіно

Одним з кращих і унікальних одеських кінотеатрів є клуб «Планета Кіно». Сьогодні в ньому є зал IMAX, а також зал 4DX. Крім того, працюють чотири зали 3D, один з яких великий. Всі разом ці зали одного комплексу здатні вмістити не менше 1000 чоловік одночасно, що вже говорить саме за себе. Якщо подобається великий екран, що досягає висоти п'ятиповерхового будинку, якщо хочеться сидіти в рухомих кріслах, то варто відвідати даний кінотеатр. Він залишить море вражень та емоцій.

Сінема Сіті

Семизальний мультикомплексів є кінотеатр «Сінема Сіті», розташований в ТЦ «Среднефонтанский». Зали можуть одночасно вмістити не менше 1300 осіб. Кожне з цих приміщень по-своєму оригінально: архітектурою, стилістикою, кольоровою гамою. Тут зручні і м'які крісла, підставки для поп-корну з напоями і багато іншого.

Золотий Дюк, Москва і Kinostar

Кінотеатр мультикомплекс «Золотий Дюк» відкрився ще в 1993 році, проте донині відповідає всім високим вимогам сучасності. У ньому працює шість залів, серед яких є навіть VIP-зал на 20 місць. У кінотеатрі можна знайти і кафе, де можна досить недорого замовити піцу або сандвічі. Крісла в кінозалах широкі, а між рядами досить великі відстані, що дуже зручно. Контролюється мікроклімат.

Відмінним кінотеатром є «Москва» в Одесі, проте, на жаль, він показує дуже мало фільмів. Не менш цікавий новий кінотеатр «Kinostar», де немає черг, а крісла зручні і новенькі, завдяки чому дуже приємні. Адже всім подобаються нові речі.

Одним з найвідоміших театрів не тільки в Одесі, а й у всій Україні вважаються «Маски». Багатьом знайомі актори з «Маски-шоу», а сама будівля кінотеатру цілком відповідає його духу. Це один з найкращих символів молодий і сучасної Одеси. І нарешті артхаусний кінотеатр U-cinema! Його можна знайти в Одеській кіностудії з 2010 року. Тут також щорічно проводяться фестивалі кіно.