+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

ПІЗНАВАЛЬНІ МАРШРУТИ ПО ОДЕСІ

За один день в Одесі неможливо обійти всі її пам'ятки, та й за весь тиждень теж. Тому діють спеціальні туристичні маршрути, які, в свою чергу, поділяються на: культурно-пізнавальні, винні, екологічні, етнографічні, активні, релігійні. Так, культурно-пізнавальним маршрутом є оглядова екскурсія по Одесі. Від готелю Одеси в центрі до головних визначних пам'яток йти, як правило, недалеко, проте маршрут виходить насиченим і різноманітним. Практично на кожному кроці по тій же Дерибасівській вулиці зустрічаються все нові і нові неповторні історичні об'єкти: будівлі та пам'ятники. Крім того, тут, незважаючи на сучасні досягнення цивілізації, зберігається дух тієї старої Одеси, в яку приїжджав ще сам Пушкін.

Як і ціни готелів Одеси в 2021 році, ціни подібних маршрутів варіюються від низьких до високих, і можна вибирати те, що подобається: палаци Одеси, одеські катакомби і т. Д. Одним з найцікавіших винних маршрутів є шлях від підвалу Нуво до Французького бульвару. До екологічного маршруту можна віднести морську подорож на яхті, а також подорож до Дунаю. Етнографічний маршрут показує всю багатонаціональність Одеської області завдяки збереженим історичним матеріалам. Нарешті релігійний маршрут включає інтерес до різних релігій: і синагогу, і костел, і навіть лютеранську церкву.

Кращі 3 маршруту - піші!

Особливо пізнавальними прогулянкові маршрути, а не на чотирьох колесах. Є три основних розроблених маршруту для тих, у кого немає часу копатися в путівниках. Три маршрути показують головні одеські пам'ятки, найцікавіші місця і заклади, а заодно включають ринки.

Так, перший маршрут починається з глобуса на Троїцькому. Потім йде ресторан «Бернардацці», розташований в будівлі 1899 року, Лютеранский кафедральний собор, побудований в 1827 році. Після - Блошиний ринок на старокінкою, Двір Гоцмана, Двір Утьосова, кафе «Компот», Привоз, Преображенський парк, Єврейська лікарня, Двір Мішки Япончика.

Другий маршрут можна почати з Грецької вулиці, де стоїть будинок з найдовшим балконом у всій Європі. Шлях триває повз мальовничого будинку з вежею на Рішельєвській вулиці і Пале-Рояль. У центрі Одеси попадається Потрійний двір. Потім йде кафе «Франзаль», Міський сад, Спасо-Преображенський собор, площа, а в кінці - цирк, службовець різким контрастом собору. Після - наскрізний двір, палац Потоцьких, пам'ятник апельсину, тещин міст.

Третій маршрут почніть з парку Шевченка. Потім йде дельфінарій «Немо», Ресторан «Причал № 1» на Ланжероні, канатна дорога, Одеська кіностудія ім. Довженка, ресторан «Дача», Ботанічний сад і нарешті комплекс «пляжники», в якому цілодобовий ресторан і нічний клуб. У ньому є меню і для дітей. Насолоджуйтесь!

Дізнайтеся Одесу - прогуляйтеся по ній!