+38 (063) 507 39 39 info@skopeli.com м. Oдеса, Пляж Ланжерон, 65

ПРИВОЗ – СЕРДЦЕ ОДЕСИ

Побувати в Одесі і не відвідати знаменитий одеський ринок «Привоз» - можна вважати, що тоді в Одесі Ви були!

«Привоз» - це не зовсім звичайний базар, це особливість і визначна пам'ятка міста. Так, це базар в прямому значенні цього слова, але як кажуть одесити «там можна купити все і ще трохи». Це душа і серце Одеси! Сюди приїжджають з будь-яких районів міста, гості міста ходять, як на екскурсію.

Так, «Привоз» має історію. Він завжди славився величезним вибором товарів, причому як дорогих, так і дешевих, і, звичайно, численністю покупців.

Одесити твердого думки, що саме на цьому базарі народився справжній одеський мову. В Одесі завжди проживала велика кількість людей абсолютно різних національностей і тому одеський мова являє собою багатокультурну суміш українського, російського, єврейського та інших мов. Краєзнавці запевняють, що ще до революції саме на «Привозі» вже відповідали питанням на питання, бажали здоров'я і завжди були в курсі всіх новин.

На «Привозі» можна безкоштовно поснідати, пообідати і, якщо встигнете, ще й повечеряти. Пробувати і вибирати на свій смак можна все. І не тільки спробувати, а й помацати, понюхати.

При цьому продавець обов'язково буде коментувати, як і де він вирощував цей, наприклад, овоч, скільки ночей не спав і як довго сюди їхав. Продавець гарантовано буде уточнювати у Вас, чи хочете Ви купити ці овочі для салату або взагалі які у Вас плани на ці продукти. Ну і розповість свій власний рецепт приготування страви.

Тому відчути одеський колорит, спробувати найсвіжіші і найсмачніші продукти, купити «фірмову річ», пошитий на Малій Арнаутській, потрібно обов'язково відвідати «Привоз»! І так, просимо бути дуже уважними: за Вашими сумками і гаманцями спостерігають!